Zprávy z Chorvatska

Cestování iDNES.cz – Server pro cestovatele, turisty, outdoor Server o cestování, outdooru, přírodě a její ochraně. Nabízí řadu služeb: prodej zájezdů, letenek, počasí, mapy

 • Kde si užít nový sníh bez davů? Pět tipů na nejhezčí běžkařské výlety
  on 8. February 2023 at 23:00

  Milovníkům bílé stopy nabízíme tipy na pět parádních běžkařských výletů. Jedná se o jednodenní okružní trasy s pravidelně upravovanými stopami na klasiku, které zvládnou i začínající běžkaři. Jsou to cesty za krásou, na kterých se nezničíte. Nezapomeňte, foťák s sebou. Opravdu je na co koukat.

 • Očima šotouše: Nejkrásnější železniční domek je na Moldavské horské dráze
  on 8. February 2023 at 12:34

  V prvním měsíci letošního roku jsme se v naší fotografické výzvě pro všechny milovníky železnice věnovali železničním strážním domkům, kterým se také přezdívá vechtrovny. Vy sami jste hlasováním vybrali vítěznou fotografii, kterou se stal malinký strážní domeček na Moldavské horské dráze. Autora odměníme zajímavou knihou.

 • Zimní let balonem nad Alpami. Je to jako být na konci vesmíru
  on 7. February 2023 at 23:00

  Jaké je to letět svobodně a v naprosté tichosti ve výšce třech kilometrů? Tyrolská oblast Kaiserwinkl hostila dvacátý ročník balonového festivalu Alpin Balooning. Vyměnili jsme běžky za pořádně teplou bundu, nasedli jsme do koše jednoho z týmů a nechali se unést nad vrcholky zasněžených Alp.

 • Svezte se nostalgickými a zážitkovými vlaky. Tady je jejich soupis
  on 7. February 2023 at 22:30

  Máte rádi vlaky a chcete zažít něco extra? Vyzkoušejte mimořádné nostalgické a zážitkové jízdy. Po celý rok vám budeme přinášet aktualizovaný seznam železniční akcí. Můžete si vybrat mezi motorovými vozy, parními vlaky, historickými i moderními vymazlenými soupravami.

 • Horský resort v Dolní Moravě dál roste, staví se apartmány pro 500 lidí
  on 7. February 2023 at 9:28

  Horské středisko Dolní Morava na Orlickoústecku opět zažívá stavební boom. Společnost Sněžník spolu s developerem staví na dohled od sjezdovek čtveřici apartmánových domů. Mezi místními to budí rozpaky.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2023Chaty na prenájomUbytování v Chorvatsku 2023Chaty na pronájemZájezdy k mořiČerstvo pražené zrnkové kávyZľavové kupónyVoľné pracovné miesta