fbpx

Hotely v Chorvatsku

Chorvatsko je krásná země, plná skvělých hotelů a úchvatných pláží. Pokud toužíte po dovolené u moře, určitě byste měli zvážit pobyt v hotelu v Chorvatsku.

Makarska je jedním z nejoblíbenějších letovisek v Chorvatsku a nabízí mnoho skvělých hotelů u moře. Pokud hledáte luxusní ubytování, rozhodně byste měli zvážit pobyt v hotelu. Hvar je dalším úžasným místem v Chorvatsku, které stojí za návštěvu. Nabízí mnoho skvělých hotelů přímo v centru města. Pokud hledáte last minute pobyt v Chorvatsku, můžete zkusit najít skvělé nabídky na hotely v Poreči za přijatelné ceny.

Chorvatsko má mnoho krásných pláží a proto není překvapením, že mnoho hotelů se nachází přímo u moře. Pokud hledáte ubytování u moře, můžete zkusit hotely v Baška Voda, Umagu nebo v Brela. Chorvatsko nabízí také mnoho skvělých all inclusive hotelů, kde si můžete užít vynikající jídlo a nápoje bez starostí. Pokud se rozhodnete pro all inclusive pobyt, můžete zkusit najít skvělé nabídky na hotely v Istrii.

Celkově lze říci, že Chorvatsko je skvělou volbou pro dovolenou v hotelu u moře. Nabízí mnoho krásných letovisek a skvělých hotelů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Hotely v Chorvatsku jsou označovány podle svého vybavení příslušným počtem hvězdiček, většinou od dvou do pěti, kde dvě hvězdičky charakterizují jednodušší a pět hvězdiček nejluxusnější hotel. Kategorizace je stanovena dle vybavení hotelového pokoje (koupelna, WC, telefon, TV), vybavení hotelu (vlastní restaurace, bazénu (ať už vnitřního nebo vnějšího), sauny, fitnesscentra) a dalších služeb. U dražších nabídek hotelů je možnost All Inclusive, většinou se jedná o plnou penzi, dalších možností stravování, neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů, piva a vína a bezplatné používání všech hotelových služeb. Ve více hotelech je i možnost ubytování s domácím mazlíčkem.

Vyberte si ze široké nabídky hotelů v Chorvatsku, s bazénem, all inclusive službami, fitness centrem, od nejlevnějších až po nejluxusnější.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024   Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Urlaub Kroatien Geniessen 2024   Zájezdy k moři 2024Chaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny