Rab

Ostrov Rab je známý jako ostrov slunce, písku, moře a krásy. Nachází se na něm největší počet písečných pláží na Jadranu, až třicet. Ostrov je hornatý. Díky pověstnému chladnému nárazovému větru bóra, vanoucímu z pevniny je východní část ostrova pustá bez rostlinstva. Avšak na ostrově se nachází jedna z nejpopulárnějších pláží Jadranu Rajska plaža. Ve střední části ostrova se pěstují olivovníky, ovoce a zelenina. Na ostrově žije přes 9.000 obyvatel. Největší obcí je město Rab, další významné jsou Lopar, Mundanija, Supetarska Draga, Kampor, Banjol, Palit a Barbat. Rab je oblíbenou základnou jachtařů. Ostrov Rab má trajektové spojení z Mišnjak do Stinica a z Loparu do přístavu Valbiska na Krku.

Vyberte si ze široké nabídky ubytování na chorvatském ostrově Rab s největším počtem písečných pláží na Jadranu. Přečtěte si kompletní informace, hodnocení klientů a zobrazte fotogalerie.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2023Urlaub Kroatien Geniessen 2023   Urlaub Kroatien Geniessen 2023   Apartmaji Na Hrvaškem 2023   Zájezdy k mořiChaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny