Apartmány

Chorvatsko je krásná destinace pro letní dovolenou a nabízí mnoho možností ubytování. Jednou z nejoblíbenějších možností je apartmán v Chorvatsku, který vám poskytne soukromí a pohodlí. Mnoho z nich se nachází přímo na pláži, což je ideální pro milovníky slunce a moře. Apartmán v Chorvatsku v oblasti Istrii je zajímavou volbou. Zde můžete objevovat malebná městečka, památky a vychutnávat si pláže s azurově modrou vodou.

Pokud preferujete luxusnější ubytování, můžete si vybrat z nabídky luxusních apartmánů v Chorvatsku. Například ostrov Pag je známý svými exkluzivními apartmány a krásnými plážemi. Pokud hledáte levnější možnosti ubytování, můžete se zaměřit na levné apartmány v Chorvatsku, které nabízejí dobrou kvalitu za přijatelnou cenu.

Chorvatsko má také mnoho apartmánů u moře, které jsou ideální pro dovolenou plnou relaxace a koupání. Například ostrov Krk je známý svými krásnými plážemi a nabízí mnoho apartmánů přímo u moře. Podobně i město Split nabízí širokou škálu apartmánů, a to jak v centru města, tak i blízko pláže.

Dalšími oblíbenými regiony v Chorvatsku s nabídkou apartmánů jsou Poreč, Makarska, Pula, nebo Baška Voda. Můžete si vybrat také soukromé apartmány v Chorvatsku, které vám poskytnou ještě větší soukromí a klid během vaší dovolené.

Ať už se rozhodnete pro dovolenou na ostrově, na Istrii, či na pobřeží, Chorvatsko vám nabídne bohatý výběr apartmánů, které vám zajistí příjemný a pohodlný pobyt.

Vyberte si ze široké nabídky více než 4.000 apartmánů v Chorvatsku. Přečtěte si kompletní informace o každém z nich, hodnocení návštěvníků a zobrazte fotogalerie, pláže a okolních atrakcí nacházejících se blízko i dál od apartmánu.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2023Urlaub Kroatien Geniessen 2023   Urlaub Kroatien Geniessen 2023   Apartmaji Na Hrvaškem 2023   Zájezdy k mořiChaty na pronájemChaty na prenájomZľavové kupóny